صفحه‌ی نخست | درباره‌ی ما | ارتباط با ما
فارسی | English


آموزشگاه موسیقی نواک در سال 1388 با رویکرد تشکیل محیط امن،در جهت بالا بردن سطح فرهنگ عمومی و آموزش موسیقی برای کودکان و خانواده ها تشکیل شده است.
در این راستا همواره سعی شده است ، از اساتید برجسته و برتر استفاده گردد.کنسرتهای حرفه ای و تخصصی در سطح اساتید، و کنسرتهای آموزشی در سطح هنرجویان برای ایجاد انگیزه به آنان در داخل و خارج از آموزشگاه برگزار می گردد.که از آن جمله می توان کنسرت آقای آرام تالالیان از ارمنستان و تشکیل کوارتت زهی نواک با حضور اساتید برتر را نام برد.
در سطح هنرجویی هر ساله نمایش های موزیکال از جمله شهرنغمه ها،آوای نواک،گل آمد بهار آمد و هفت خوان رستم و...را می توان نام برد.که برخی از این آثار نیز منتشر شده اند.
همچنین کلاس های عمومی تاریخ و تحلیل موسیقی برای بالا بردن سطح عمومی موسیقی در بین هنرجویان در کنار کلاسهای ساز همواره برگزار می گردد.
در سال 1391 نیاز به یک محیط فعال که زمان بیشتری از کودکان را به خود اختصاص دهد ،احساس می شد.لذا هنرکده نواک برای کودکان 2 تا 6 ساله با نگاه انسان گرایی آغاز به کار کرد.این مکان با ایجاد محیط امن هنرمحور ،رها ، آزاد و خلاق به آموزش کودکان می پردازد.در این مکان ما از رویکردهای نوین جهان استفاده می کنیم و با اساتید برتر این مرز و بوم در راستای آموزش کودکان ارتباط تنگاتنگ داریم.
در این سنین بچه ها با انواع تکنیک ها ی هنرهای تجسمی آشنا می گردند.با نویسنده ها و بهترین آثار آشنا می گردند .ترغیب کودکان به کتابخوانی از همان سنین نخست آغاز می گردد.علاوه بر آن سعی می شود آموزش هنر و زندگی به کودکان تنها در محیط هنرکده اتفاق نیفتد و این آموزشها در بستر طبیعت با رویکرد آشتی با محیط زیست و حفظ و نگهداری آن از طریق اردوها و سفر ها ادامه دارد.
در این زمان همواره بچه ها آموزش موسیقی را در آموزشگاه موسیقی نواک می بینند و بعد از 6 سالگی و سن رفتنن به مدرسه ما همچنان ارتباطات بچه ها و آموزشهای آنها را در آموزشگاه موسیقی نواک دنبال می کنیم.
هدف ما پرورش انسانهای شاد،موفق و سلامت در جامعه است وامیدواریم با حمایت های خانواده ها در این مسیر موفق باشیم.